Okiem trenera #9

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
   "Po pojedynku z lokalnym rywalem nie dopisujemy zdobyczy punktowej na swoje konto. Trzeba przyznać, że UNIA wygrała zasłużenie. Znaliśmy jej mocne strony i taktyka obrana na pierwszą połowę mogłaby się sprawdzić gdyby nie dwa proste indywidualne błędy. Owszem UNIA prowadziła grę, ale sytuacji do zdobycia bramki nie stworzyła i tylko my sami jej pomogliśmy, że do szatni schodziliśmy przegrywając 2:0. Po raz kolejny popełniamy błędy, które bardzo dużo nas kosztują. Zostawiamy na boisku bardzo dużo zdrowia i za to zawodnikom chwała i mam nadzieję, że w kolejnym meczu przełoży się to na punkty. Na drugą połowę zmieniłem taktykę, ale wysoki pressing początkowo nas pokarał kolejnymi dwoma bramkami. Na plus na pewno zmiany, bo wniosły ożywienie i zdobycz bramkową. Szkoda sytuacji Matiego Michonia, bo przy 4:3 mogłoby się to może jeszcze inaczej potoczyć. Podsumowując popełniliśmy za dużo prostych błędów w defensywie aby myśleć o puntach z dobrze dysponowanym przeciwnikiem. My musimy już myśleć o następnym meczu, a UNII gratuluję wygranej."
Czytany 476 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 sierpień 2019 21:22