REKLAMA

Strzelcy IV Ligi

Tabela ligowa

Team
Played Wins DRAW Lost Goals score Goals conceded Points
1 WOLANIA Wola Rz. 0 0 0 0 0 0 0
2 UNIA Tarnów 0 0 0 0 0 0 0
3 LIMANOVIA Limanowa 0 0 0 0 0 0 0
4 WATRA Białka Tatrz. 0 0 0 0 0 0 0
5 POPRAD Muszyna 0 0 0 0 0 0 0
6 SANDECJA II Nowy Sącz 0 0 0 0 0 0 0
7 BOCHEŃSKI KS 0 0 0 0 0 0 0
8 OKOCIMSKI Brzesko 0 0 0 0 0 0 0
9 GLINIK Gorlice 0 0 0 0 0 0 0
10 LUBAŃ Maniowy 0 0 0 0 0 0 0

Sponsorzy

Historia: Mecze Wolanii

Stan    1 lipiec 2019

719 meczy (320-147-252)  1371 - 942

 

BKS Bochnia                      28 meczy (10-4-14) 37-47       

            2:2d      1993

            1:0w      1994

            3:0d      1998    Kubisztal Kazik Brożek Piotr

            0:4w     1998

            1:4d      1999    Mucha

            2:1d      2000    Kozioł Marszałek

            1:4w     2001    Drwal

            1:2d      2001    Hajduk

            1:0w     2002    Kazik

            1:2w     2002    Brożek Paweł

            2:3d      2003    Prokop Brożek Paweł

            1:3w     2003    Prędota

            1:0d      2004    Kazik

            0:4w     2004

            1:0d      2005    Kozioł

            2:3d      2005    Gąsior Prędota

            1:1w     2006    Gąsior

            0:2w     2009

            1:1d      2010    Czarnik

            0:1w     2010

            3:2d      2011    2xBrożek Piotr, Jasiak

            0:1w     2011

            1:0d      2012    Jasiak 

            2:0d      2013pp    Jasiak, M.Jurczyk

            2:1w     2017     2xCabała

            7:0d      2017    3xChłoń, 2xCabała, Szkotak, A.Nowak

            0:1w     2017   

            0:2d      2018

 

Glinik Gorlice                       24meczy (10-3-11) 32-33

            1:4w     1993

            1:0d      1994

            1:2w     1998    Stańczyk

            0:1d      1999

            1:1w     2000    Hajduk

            1:0d      2001    Kozioł

            1:2w     2001    Drwal

            2:3d      2002    Kazik, Brożek Paweł

            5:0d      2002    3x Kazik Prokop Prędota

            1:3w     2003    Kozioł

            1:0d      2003    Marszałek

            0:4w     2004

            0:0w     2004

            1:0d      2005    Rosiński

            3:2w     2005    Kaim 2x Jasiak

            1:2d      2006    Pajor J.

            0:0d      2010

            4:0w     2011    2x Jasiak, 2x Brożek Piotr

            1:0d     2013    D.Krupa

            0:4w    2014

            0:2w    2016

            4:1d     2017     Szkotak, Tadel, A.Nowak, Chłoń

            1:2w    2017     Drozdowicz

            2:0d    2018      2xChłoń

 

Poprad Muszyna                     24meczy (6-5-13) 21-37

            0:2w     2000

            1:2d      2001    Mucha

            1:1d      2001   

            0:2w     2002

            0:1w     2002

            1:2d      2003    Gala

            1:5w     2003    Wójtowicz

            1:1d      2004    Kazik

            0:2d      2004

            0:0w     2005

            0:5d      2005

            1:0w     2006    Drąg

            2:1d      2006    2x Jasiak

            1:3w     2007    Gąsior

            0:1d      2009

            0:1w     2010

            2:1d      2014    Biały, Ślęzak

            0:0w     2015

            1:2w     2015     Barycza

            3:2d     2016     Jaworski, Wołoszyn, Wilk

            2:3d     2016     Szczerba, P.Boruch

            0:0w    2017

            1:0d     2017     A.Nowak

            3:1w     2018    Michoń, Mróz, Janiec

 

Tarnovia Tarnów                  23meczy (9-7-7) 31-28 

            4:2d      1998    3xKozioł Kazik

            4:2w     1999    Kozioł Drwal Kazik Hajduk

            1:2d      1999    Kozioł

            1:0w     2000    Musiał

            0:0w     2000   

            1:2d      2001    Wójtowicz

            1:1d      2001

            2:0w     2002    2x Kazik

            1:0d      2002    Prokop

            2:1w     2003    Gala Stach

            1:2d      2003    Kozioł

            1:1w     2004    Brożek Paweł

            0:2w     2004

            0:0d      2005

            2:0w     2005    Jasiak Saletnik

            1:1d      2006    Kozioł

            3:1d      2006pp    Lesiak Jasiak Gąsior

            1:3w     2015     Maik

            1:1d      2016    P.Boruch

            2:0w     2017    Mącior, Chłoń

           1:4w     2017pp    Michoń

           1:1d      2017      Tadel

           1:2w     2018      Adamski

 

Victoria Witowice Dolne       22meczy  (10-8-4) 43-23

            4:1w     1993    

            0:1w     1994

            0:0w     1998

            0:1w     2000

            1:3d      2000     Kozioł

            1:1w     2001     Drwal

            2:1w     2001     Kazik Hajduk

            0:1d      2002

            2:2w     2002     2x Prokop

            1:1d      2003     Prokop

            1:0d      2003     Kozioł

            2:0w     2004     Wilk, Brożek Paweł

            2:1d      2004     Wicher sam

            1:1w     2005     Kozioł

            3:3w     2005     2xKozioł Gąsior

            2:0d      2006     Jasiak Gąsior

            2:2w     2006     Kozioł Kaim

            3:3d      2007     2x Jasiak Gąsior

            4:0d      2007     2x Jasiak 2xKozioł

            3:0w     2008     Jasiak Kozioł Brożek Piotr

            8:1d      2008     4x Brożek Piotr, Roik Drąg Jasiak Kozioł

            1:0w     2009     Czarnik

 

Tuchovia Tuchów                  21meczy (7-8-6) 31-37

            3:1w     2001    Brożek M Gala Hajduk

            1:1d      2002    Gala

            2:2 k.4:3w 2002pp  2xKazik  

            2;1d      2003    2x Kozioł

            1:6w     2004    Wilk

            0:6w     2004

            1:2d      2005    Kozioł

            1:0w     2005    Kaim

            3:0d      2006    Kaim Gąsior Kozioł

            1:0d      2009    Płuciennik

            1:1w     2010     Płuciennik

            0:0w     2011   

            1:1d      2012    Gleń

            2:4d      2012    Cabała, Jasiak

            1:2w     2013    Cabała

            2:1d     2013    K.Barwacz, Cabała

            1:1w    2014    Bielak D.

             1:1d    2017    Nowak A.

             2:2w    2018   2xDrozdowicz

             0:1w    2018    sam

             5:4d     2019     2xNowak,Chłoń, K.Barwacz, Michoń

 

Lubań Maniowy                20meczy (5-5-10) 30-45   

            2:1w     2001 Gala Hajduk

            2:4d      2002

            2:0d      2002  Prokop Mucha

            1:1w     2003 Wójtowicz

            1:3w     2003 sam

            2:3d      2004 Wójtowicz Kaim

            0:0d      2004

            0:5w     2005

            1:2w     2005 Król

            2:2d      2006 2x Saletnik

            4:4w     2009 2x Jasiak Kozioł Płuciennik

            1:0d      2010 Tadel

            1:2w     2010 Czarnik

            0:6d      2011

            2:1d      2013   Czarnik, Tarczoń

            1:2w     2014   Bezkosty

            2:2w     2016   Cabała, sam

            2:3d     2017    A.Nowak, Minorczyk

            1:4w     2017   Cabała

            3:0d      2018   Drozdowicz, A.Nowak, Szczerba

 

 

Dunajec Nowy Sącz            18meczy (5-6-7) 29-28    

            0:2d      2000

            0:2w     2001

            0:2w     2001

            1:1d      2002    Kazik

            1:3w     2002    Wójtowicz

            1:1d      2003    Chudzikiewicz

            2:0w     2003    Prokop Kozio

            1:1d      2004    Wójtowicz

            1:1w     2004    Saletnik

            1:1d      2005    Kaim

            3:3d      2005    Jasiak Kozioł Saletnik

            4:0w     2006    2x Gąsior Jasiak Saletnik

            2:0d      2006    2x Jasiak

            0:1w     2007   

            2:3w     2007    Półkoszek M. Brożek Piotr

            4:1d      2008               

            3:4d      2008    Czarnik Jasiak sam

            3:2w     2009    Kozioł Płuciennik Brożek Piotr

 

Polan Żabno                      17meczy (7-4-6) 23-16   

            0:1w     2000

            0:0d      2001

            1:3w     2001    Brożek M

            1:1d      2002    Gala

            0:1w     2002

            3:2d      2003    3x Kozioł

            2:3w     2003    Prędota Kozioł

            0:0d      2004

            0:0 k.5:4w 2005 pp

            0:1d      2007

            2:1w     2008    2x Brożek Piotr

            1:0w     2013    Tadel

            2:1d     2014    Ł.Bartkowski, Cabała

            2:0d     2017    A.Nowak, Drozdowicz

            0:1w     2018

            1:1w     2018      Chłoń

            8:0d      2019      3x Minorczyk, 2x K.Barwacz, 2x Michoń, Szosta

 

Orkan Szczyrzyc                     16meczy (8-3-5) 31-22

            1:2w     2002    Paweł Brożek

            0:1d      2003   

            2;1w     2003    Prokop Kaim

            2:1d      2004    Węc Prędota

            1:3w     2007    Kozioł

            6:2d      2008    3x Jasiak 2x Brożek Piotr, Czarnik

            1:0w     2009    Brożek Piotr

            1:1d      2010    Jasiak

            1:0d      2010    Brożek Piotr

            1:2w     2011    Tadel

            0:2d      2011

            1:1w     2012    Jasiak

            3:1w     2012    2x Brożek Piotr, Jasiak

            5:0d      2013    2x Tarczoń, Jasiak, Czarnik, Piotr Brożek

            3:3w      2016   Szatko, Szosta, P.Boruch

            3:2d      2017    2xA.Nowak, sam

 

Okocimski Brzesko             15meczy (3-5-7)  14-33

            3:0d      1999    2x Hajduk Brożek Piotr

            0:0d      2000

            0:3w     2001

            2:2d      2001    Gancarz, sam

            1:2w     2002    Kazik

            3:3d      2002      2x Kazik Brożek Paweł

            0:0w     2003   

            0:6w     2003

            0:0 pd. 0:1w 2003 pp

            2:0d      2004    Kozioł Brożek Paweł

            0:1d      2004

            3;2w     2005    Drąg Gąsior Kozioł

            0:5d      2005 pp

            0:5d      2005

            0:4w     2006

 

Skalnik Kamionka Wielka          14meczy  (8-1-5) 29-17

            2:0w     2006    Lesiak Gąsior

            1:0d      2007    Gąsior

            1:3w     2007    Kozioł

            0:0d      2008

            2:0d      2008    Gąsior Kozioł

            8:1w     2009    2x Jasiak 2x BrożekP Czarnik Kozioł Gąsior Kukuś

            2:1d      2011    2x D. Bartkowski

            1:2w     2012    Kucharzyk

            1:2w     2012    Jasiak

            1:5d      2013    Tarczoń

            4:1d      2013      2x Czarnik, Jasiak Tadel

            2:0w     2014     Bielak D., Cabała

            1:0d      2016     Cabała

            2:3w     2017     Chłoń, A.Nowak

 

Barciczanka Barcice                   14mecze (7-2-5) 39-17

            3:4w     2007    2x Jasiak, Półkoszek

            2:0d      2008    Roik Kukuś

            6:0d      2008    3x Jasiak Kozioł BrożekP Kukuś

            7:0w     2009    2x Gąsior, 2x Czarnik, Kozioł Brożek Piotr, Jasiak

            8:1d      2011    3x Kroker, Jasiak, D.Bartkowski, Tarczoń, Czarnik, Kucharzyk  

            5:0w     2012    2x Jasiak, 2x Czarnik, Brożek Piotr

            2:1d      2012    Kaim, Brożek Piotr

            1:2w     2013    Adamowski

            0:0w     2013

            4:0d     2014    Cabała, Szosta, K.Wilk, Jasiak

            0:3d     2016    

            0:0w     2017

            2:0d      2017    

            4:1w     2018    Chudyba

 

Watra Białka Tartzańska            14mecze (7-2-5) 32-17

            5:1d      2007    3x Jasiak Kukuś Chudzikiewicz

            0:3w     2008

            5:0w     2008    3x Jasiak 2x Gąsior

            6:0d      2009    2x Płuciennik Kozioł Tadel Brożek Piotr, Gąsior

            3:1d      2011    Tarczoń, Bartkowski D., Brożek Piotr

            1:1w     2012    Jasiak 

            4:0d      2012    2x Brożek Piotr, Wilk, Tarczoń

            1:2w     2013    Wilk

            3:1w     2013    Adamowski, Barwacz M., Bartkowski Ł.

            1:0d     2014    Krupa

            1:4w     2016    Mącior

            1:2d      2017    A.Nowak

            0:0w     2017

            1:2d      2018    Cabała   

 

KS Tymbark                              14mecze (10-1-3) 32-10   

            2:3d      1993

            3:0d     1999    Hajduk 2x Brożek Piotr

            1:2w     2000    Wójtowicz       

            2:0d      2001    Cudacki Hajduk

            3:2d      2011    2x Jasiak, Czarnik

            0:3w     2012   

            0:0w     2012

            1:0d      2013    Jasiak

            3:0d      2013    Jasiak, Szosta, Krupa

            2:0w     2014    Biały, Jasiak

            2:0d      2016    2xMichoń

            4:1w     2017     2xA.Nowak, 2xSzkotak

            4:0d      2017    3x Drozdowicz, Tadel

            5:1w     2018     2xSzczerba, Mróz, Chłoń, Paw.Kiełbasa

 

Unia Tarnów                           13meczy (1-3-9) 12-29

            0:5w     2000 

            0:0w     2001

            0:1d      2003

            0:5w     2004

            1:1d      2004    Chudzikiewicz

            3:1w     2005    2x Rosiński Saletnik

            1:2d      2005    Kaim

            0:2w     2006

            0:2w     2014  

            1:2w     2015    Furmański

            2:3d     2015    Minorczyk, Furmański

            1:2w     2016    Lubera

            3:3d     2017     B.Starzyk, Adamski, Tadel

 

Limanovia Limanowa               13meczy (5-2-6) 22-25

            3:1w     1994

            3:1w     2006     2x Gąsior Jasiak

            2:1d      2007    2x Jasiak

            2:2w     2007    Półkoszek, Jasiak

            3:1d      2008    2x Brożek Piotr, Jasiak

            1:3d      2009    Brożek Piotr

            1:2w     2010    Płuciennik

            0:3d      2010

            1:3w     2011    Kaim

            1:0d      2016    Minorczyk

            1:3w     2017    Cabała

            2:3d      2017    Drozdowicz, A.Nowak

            2:2w     2018     2xA.Nowak

 

Wisła Szczucin                        12meczy (8-4-0) 40-9

            1:1 k.4:5 2003pp   Kaim

            1:0w     2003    Brożek Paweł

            2:2d      2004    Wilk Bień

            5;1d      2006    3x Jasiak Kozioł Gąsior

            2:1w     2007    Roik Kozioł

            5:0d      2007    2xJasiak 2xBrożek Piotr, Kozioł

            4:0w     2008    Jasiak Brożek Czarnik Korman

            7:1d      2008    4x Gąsior, Kaim D., Jasiak, Chudzikiewicz

            1:1w     2009    Kukuś

            2:2w 6:7k 2010pp  Kozioł, Płuciennik

            3:0d      2018     2x Tubek, Szkotak

            7:0w     2019     5x Chłoń, Minorczyk, Paweł Kiełbasa

 

Sandecja II Nowy Sącz            12mecze (4-4-4) 18-21

            1:2w     2005    Kozioł

            1:1d      2006    Kozioł

            2:2d      2010    Jasiak, Gleń

            0:6w     2011

            3:1w     2011    2xJasiak, K.Barwacz,

            1:0d      2012    Jasiak 

            2:1d      2012    Jasiak, Cabała

            2:2w     2013    Czarnik, Bartkowski Ł.

            0:0d     2013   

            0:2w    2014

            4:1d     2017    Michoń, Cabała, Drozdowicz, Nowak

            2:3w    2018     Chłoń, Adamski   

 

Grybovia Grybów                       11mecze (9-1-1) 45-11

            2:1w     1993

            1:1w     1999    Kozioł

            4:0d      2000    2x Gala Hajduk Kozioł

            4:0w     2000    2x Hajduk 2x Kazik

            3:0d      2001    Kozioł 2x Hajduk

            1:4d      2006    Jasiak

            4:2w     2007    Jasiak Roik Gąsior sam

            6:1w     2011    2x Tarczoń, 2x K.Barwacz, Jasiak, Brożek Piotr

            5:1d      2012    2x Jasiak, Adamowski, Kucharzyk, samobojcza

            4:1w     2012    2x Jasiak, 2x Cabała

            11:0d    2013    4x Czarnik, 3x Jasiak, 2x Brożek Piotr, 2x Tarczoń

 

Huragan Waksmund             10meczy (3-3-4) 14-15 

            4:1d      2000    Sroczyński, Mucha, Brożek Paweł, sam

            1:2w     2001    Hajduk

            1:1d      2001    Kozioł

            0:2w     2002

            1:1d      2002    Prokop

            1:3w     2003    Kazik

            2:1d      2003    Kozioł Wójtowicz

            1;1w     2004    Kozioł

            1:3w     2004    Pajor G.

            2:0d      2005    Kozioł Bajek

 

Szreniawa Nowy Wiśnicz         9meczy (4-4-1) 14-8

            2:0d      2002  2x Wójtowicz

            3:0w     2003 2x Prokop Kaim

            2:1d      2006 Jasiak Gąsior

            1:2w     2007 Jasiak

            0:0w     2007

            2:2d      2008 2x Jasiak

            1:1w     2009 Jasiak

            1:1d      2010 Jasiak

            2:1d      2012pp  Kucharzyk, Tarczoń

 

LKS Nowa Jastrząbka           9mecze (6-1-2) 19-12

            3:1w     2002pp

            1:0w     2006pp  Roik

            3:4w     2008pp  2x Brożek Piotr, Roik

            3:2d      2011    Jasiak, Kucharzyk, Bartkowski D

            1:0w     2012     Jasiak

            3:2w     2012     Cabała, Jasiak,, Kucharzyk

            2:2d      2013     2x Czarnik

            0:1w     2013     

            3:0d      2014    K.Barwacz, Biały,Adamowski

 

Wisła II Kraków                        9mecze (2-1-6) 13-17

            1:1d      1994

            1:2w     1998    Kubisztal

            3:0d      1999    wo

            2:0d      1999

            2:3w     2000    Sroczyński Kazik

            0:1w     2014

            1:2d      2015    K.Wilk

            2:3d      2015    Lubera, Tadel

            1:5w     2016    Ślęzak

 

Jadowniczanka Jadowniki                  9mecze (4-2-3) 15-12

            1:1w     1994

            0:2w     1995

            2:1w     2012pp   2x Brożek Piotr

            0:2w     2012

            6:0d      2013    2x Jasiak, 2x Cabała, Tarczoń, Czarnik

            3:1d      2013    Jasiak, Tarczoń, sam

            1:4w     2014    Biały

            0:0d      2016

            2:1w     2017    2xMichoń

 

Olimpia Wojnicz                          9 mecze (6-2-1) 24-6

            2:0d      2008    Kozioł Jasiak

            1:0w     2009    Brożek Piotr

            7:2d      2009    4x Brożek Piotr, Konieczny, 2xJasiak

            1:2w     2010    Tadel            

            4:1d      2012     Jasiak, Kucharzyk, Brożek Piotr, samobojcza  

            0:0w     2013   

            1:1w 3:5k   2014pp    Bezkosty

            5:0d      2018      2x Chłoń, 2x Minorczyk, Paweł Kiełbasa

            3:0w     2019      2x Nowak, Chłoń

 

Metal Tarnów                          9meczy (6-1-2) 18-11

            4:2w     2001pp    2x Hajduk Gala Kozioł 

            1:1w     2002    Wójtowicz

            0:3d      2003

            2:0w     2006    Roik Chudzikiewicz

            2:1d      2007    Gąsior Kaim

            1:0w     2007    Kukuś

            3:0d      2008    wo

           0:2w     2018

           5:2d      2019    K.Barwacz, Nowak, Chłoń, Szkotak, Strzyk

 

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska       8meczy (5-2-1) 16-8

            0:1w     2001

            1:0d      2002    PrędotaM

            3:2w     2002    2x Prokop Kazik

            0:0d      2003

            2:2d      2008    Kaim Jasiak

            1:0w     2009    Brożek Piotr

            3:0d      2018    Makowski, Nowak

            6:3w     2019    3x Chłoń, 3x Michoń

 

Błękitni Tarnów                    8mecze (7-0-1) 15-8   

            1:4w     1993

            2:1d      1994

            2:1d     1998    Jasiak R, Brożek Piotr

            1:0w     2000    Hajduk

            1:0d      2001    Gala

            3:0d      2001    2x Mucha BrożekM

            2:1w     2002    Kawa Kazik

            3:1w     2003pp    2x Kozioł Kukuś 

 

Poroniec Poronin                           7mecze (3-1-3) 11-15

            1:0d      1993

            4:0d      1994

            1:5d      2012    Kaim

            2:4w     2013    Tarczoń, Cabała

            1:1d      2014    Biały

            2:1w      2015   Biały, Mącior

            0:4w     2015

 

Świt Krzeszowice                        7mecze (2-3-2) 9-11

            3:0d       1993

            1:3w     1994

            1:0d     1998    Kubisztal

            2:2w     1998    2x Kubisztal

            1:1d      1999    Wardzała

            1:1w     1999    Kozioł

            0:4w     2000

 

Karpaty Siepraw                           7mecz (3-1-3) 12-13

 

            4:0d      1999    wo wynik utrzymany z boiska 36min zdekompletownanie gości

            2:1d      2000    Kazik Kozioł

            1:0w     2009    Gąsior

            3:3d      2010    Czarnik, Malec, Tadel

            1:3w     2010    Czarnik

            0:4d      2011

            1:2d      2012pp   Jasiak

 

Dunajec Zakliczyn                         7mecze (4-1-2) 19-7

            0:1w     2008

            5:0d      2009    2x Brożek Piotr, Jasiak Drąg Czarnik

            1:1w     2010    Trędota

            5:1d      2011    3x Jasiak, Kucharzyk, Brożek Piotr

            0:1w     2011

            3:2w     2011pp Czarnik, Tadel, Kroker  

            5:0d      2012    3x Tarczoń, Jasiak, Kucharzyk

 

Helena Nowy Sącz                       6mecze (3-2-1) 15-6

            5:2d      2008    2x Płuciennik, Kukuś Tadel Jasiak

            2:3w     2009    Kozioł Gąsior

            1:1w     2011    Jasiak

            4:0d      2012    2x Kucharzyk, K.Barwacz, Brożek Piotr

            0:0d      2012

            3:0w     2013    Tarczoń, Piotr Brożek, Tarczoń

 

Biegoniczanka Nowy Sącz   6meczy (3-2-1) 13-4

 

            0:0w     2001

            0:2d      2002

            1:1w     2006    Jasiak

            4:1d      2007    2x Gąsior, Jasiak , Kozioł

            5:0d      2007    2xBrożek Piort 2x Jasiak Półkoszek M

            3:0w     2008    wo

 

LKS Kobylanka                       6meczy (2-1-3) 6-8

            1:1d      2003    Prokop

            2:3w     2004    Bień Kazik

            0:2w     2004

            0:2d      2005

            1:0d      2005    Jasiak

            2:0w     2006    Gąsior Saletnik

 

Łosoś Łososina Dolna          6meczy (3-1-2) 11-11

            0:5w     2004

            3:1d      2005    Drąg Kozioł Rosiński

            1:2w     2005    Saletnik

            2:2d      2006    Kozioł Jasiak

            2:0d      2006    2x Gąsior

            3:1w     2007    2xJasiak Drąg

 

Orzeł Dębno                              6meczy (2-0-4) 12-10

            1:2d      2005    Jasiak

            0:1w     2006

            0:1d      2007

            1:3w     2008    Kozioł

            5:0w     2008    3x Jasiak 2x Gąsior

            5:3d      2009    2x Płuciennik, 2x Brożek Piotr, Gąsior

 

Tamel Tarnów                     6mecze (2-2-2) 7-6   

            0:1w      1993

            0:0d     2000

            1:0d      2000    Mucha

            1:2w     2001    Hajduk

            3:1d      2001    Much, BrożekM, Gala

            2:2w     2002    Kazik Brożek

 

Rylovia Rylowa                       6mecz (4-2-0) 17-8

            4:2w     2011    2x Kucharzyk, Jasiak, Tarczoń

            3:2d      2012    Jasiak, Chudyba, Tarczoń

            1:1w     2012    Cabała

            6:1d      2013    2x Tarczoń, Jasiak, Gleń, K.Barwacz, Cabała

            1:0w     2013    Jasiak

            2:2d     2014    Bielak, Cabała

 

Hutnik Kraków                             6mecz (0-1-5) 7-18

            1:1d      2010    Kucharzy

            0:2w     2011

            2:3d      2014    Biały, Ślęzak

            1:4w     2015    Cabała

            1:3w     2015    Lubera

            2:5d      2016   Szatko, Lubera

 

Kolejarz Stróże                     5mecze (1-0-4) 2-12

            2:0w     1998     Hajduk Brożek Piotr

            0:4w     2003

            0:1d      2004

            0:6d      2004

            0:1w     2005

 

Skrzyszovia Skrzyszów                5mecze (3-0-2) 22-6

            0:2w     2006    pp

            0:3w     2007    pp

            8:1w     2011    pp  2x Kroker, 2x Brożek Piotr,  Jasiak, Czarnik, Tułacz,  BarwaczK.,

           8:0d       2018     3x Nowak, Chłoń, Szkotka, Szosta, K.Barwacz, Mróz, sam 

           6:0w      2019     2x Chłoń, 2 x Minorczyk, Nowak, Szkotak

 

Garbarnia Kraków                        5mecz (1-0-4) 3-12

            0:1d      1998

            0:3d      2014

            1:0w      2015      Jaworski

            0:4w     2015

            2:4d      2016      Lubera, K.Wilk

 

Olimpia Pisarzowa                       4mecze (1-1-2) 7-7

            2:2w     2008    Brożek Piotr, Jasiak

            4:2d      2009    3x Brożek Piotr, Gąsior

            0:1w      2017  

            1:2d      2018    Drozdowicz

 

Poprad Rytro                              4mecz (1-3-0)  11-8

            0:0d    2016   

            4:4w   2017     2xTadel, A.Nowak, Chłoń

            5:2w      2017    2xCabała, Nowak A., Adamski, Michoń

            2:2d      2018    Adamski, Adamowski

 

GKS Drwinia                             4mecz (2-1-1) 6-5

            2:1w    2016     Szatko, P.Boruch

            0:1d     2017   

            1:1w     2017    Adamowski

            3:2d     2018     Adamski, Nowak, Cabała

 

Pogórze Pleśna                        4mecz (4-0-0) 10-2

            1:0d      2000    Kozioł   pp

            2:0w     2002    pp

            3:1d      2018     Chłoń, Nowak, Michoń

            4:1w     2019     Michoń, Minorczyk, Nowak, Starzyk

 

Wisła Grobla                               4mecze (3-1-0) 21-5

            4:0d      2007    2x Jasiak, Kozioł, Półkoszek

            1:1w     2008    Wawrzon

            6:0w     2008    3x Kozioł 2x Jasiak Brożek Piotr

            10:4d    2009    3x Jasiak, 2xCzarnik 2x Kukuś Brożek Piotr, Drąg Płuciennik

 

LKS Jodłownik                           4mecze (3-0-1) 16-5

            1:3w     2006    Jasiak

            3:0d      2007    Gąsior Kukuś Lesiak

            3;0w     2007    Chudzikiewicz Kukuś Jasiak

            9:2d      2008    4x Jasiak, 2x Brożek Piotr, Korman, Czarnik, Półkoszek

 

Gród Podegrodzie                      4mecze (4-0-0) 13-4

            3:1w     2006    Gąsior Jasiak Roik

            4:0d      2007    Roik Kukuś Gąsior Kozioł

            4:2w     2008    Kozioł Kukuś Gąsior Brożek Piotr

            2:1d      2009    Czarnik Brożek Piotr

 

Strażak Mokrzyska                 4mecze (3-1-0) 15-2

            1:0d      2004    Pajor J.

            0:0w     2005   

            6:2d      2005    3x Jasiak Saletnik Kaim Wawrzon

            8:0w     2006    4x Saletnik 3x Jasiak Kukuś

 

Wierchy Rabka Zdrój             4mecze (2-1-1) 9-7

            2:0d      2002    Kazik Prokop

            1:1w     2003    Brożek Paweł

            6:2d      2003    6x Prokop

            0:4w     2004

 

Wieczysta Kraków                     4mecze (2-0-2) 10-7 

            0:2w     1998

            1:3d      1998    Hajduk

            5:2w     1999    2x Kozioł Kazik Hajduk Jasiak R

            4:0d      1999    Hajduk, Kozioł, Drawl, Brożek Piotr

 

Unia II Tarnów                           4mecze (1-3-0) 4-3

            2:1d      1993

            2:2d      1994

            0:0w     1998

            0:0d      1998

 

Alwernia                                    4mecze (3-1-0) 13-2

            1:1w     1998    Hajduk

            2:0d      1999    2x Kozioł

            6:0d      2010    3x Czarnik, 2x Jasiak, Brozek Piotr

            4:1w     2011    Jasiak, Kaim, Kucharzyk, Sołtys

 

IKS Olkusz                                    4mecz (4-0-0) 9-4

            3:2w     2009    2xJasiak Brożek Piotr

            3:1d      2010    3x Jasiak

            2:1w     2010    Czarnik, Konieczny

            1:0d      2011    Gleń

 

Orzeł Balin                                    4mecz (0-1-3) 1-8

            0:2w     2009

            0:2d      2010

            0:0w     2010

            1:4d      2011    Jasiak

 

LKS Mogilany                               4mecz (0-2-2) 3-5

            1:1d      2009    Czarnik

            1:2w     2010    Tadel

            1:2w     2010    Jasiak

            0:0d      2011

 

KS Zakopane                                4mecz (1-1-2) 9-8   

            6:3d      2012       2xSikorski, Ł.Bartkowski, K.Barwacz,  Tarczoń, Cabała

            0:1w     2013    

            1:2w     2013       Czarnik

            2:2d     2014       Szosta, Bielak

 

MKS Trzebinia                             4mecz (2-0-2) 3-6

            1:0d      2009    Płuciennik

            1:4w     2010    Jasiak

            0:2w     2014 

            1:0d     2015     Barycza

 

Beskid Andrychów                          4mecz(2-2-0) 5-1

           0:0w      2014                

           4:1d      2015      2xLubera, K.Wilk, Biały

           0:0w     2015

           1:0d      2016      Jaworski

 

Czarni Połaniec                           4mecz(0-2-2) 6-8

           0:0w      2014  

           1:1d      2015      Biały   

           2:3w     2015      2x Lubera

           3:4d     2016      Ślęzak, Tadel, Szatko

 

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski                  4mecz(1-0-3) 3-9

             0:3w    2014

             0:1d    2015

             3:1d    2015     Barycza, Tadel, Lubera

             0:4w    2016 

 

Wisła Sandomierz                  4mecz(0-0-4) 1-6

           0:1d       2014

           0:1w       2015

           0:1d       2015

           1:3w       2016       Szatko

 

Korona II Kielce                  4mecz(0-0-4) 5-16

           0:2w      2014

           4:5d       2015      3xBiały, Szatko

           1:6w     2015      Barycza

           0:3d       2016 

 

Soła Oświęcim                          4mecz(0-2-2) 2-10

            1:1d      2014      Tadel

            1:1w     2015       Biały    

            0:4d     2015   

            0:4w    2016         

 

Łysica Bodzedtyn                     4mecz(3-0-1) 10-9

           3:2w      2014      2x Biały, Ł.Wilk

           3:2d       2015     2xMącior, K.Wilk

           1:3w      2015     Maik

           3:2d      2016     2xSzatko, K.Wilk

 

Sokół Borzęcin Górny                    4mecz(1-2-1)  10:8

            2:4w     2013     Cabała, sam

            1:1d     2014      Cabała

            2:2w    2016       Szatko, Szczerba

            5:1d     2017      Chudyba, Michoń, A.Nowak, Chłoń, Wołoszyn

 

LKS Nieciecza                         3mecze (1-1-1) 4-5

            3:2w     2004    pp

            1:1d      2006    Chudzikiewicz

            0:2w     2007

 

MultiVita Krynica/Tylicz               3mecze (1-0-2) 5-5

            0:2d      1998

            2:3w     1999      Hajduk Kozioł

            3:0d      2000      wo

 

LKS ŁADNA                                  3mecz (3-0-0)  14-2

           3:0w     2017w            Adamski, Cabała, sam

           5:2w     2018w            3x Nowak, Tubek, Szkotak

           6:0d      2019d             Tadel, Szkotak, Starzyk, Michoń, Nowak, Szosta

 

KS US Śmigno                            3mecz (3-0-0) 22-4

           5:2d       2016pp    2xMichoń, Sztko, Chudyba, Minorczyk

           8:1d       2018         2x Tubek, 2x Chłoń, 2x Makowski, Nowak, K.Barwacz

           9:1w      2019         6x Chłoń, Nowak, Michoń, Szosta

 

Dunajec Zbylitowska Góra                3mecz (2-1-0) 8-1

            1:1w k.4:3   2016pp      Cabała

            5:0w      2018         3x Chłoń, Nowak, Makowski

            2:0d       2019         Nowak, Michoń

 

Zorza Zaczarnie                      3mecz (3-0-0)  11-1

            5;0w     2004    2xKaim D. Kaim J. Kozioł Pajor G.  pp

            1:0w     2018    Chłoń

            5:1d      2019    Minorczyk, K.Barwacz, Nowak, Chłoń, Szkotak

 

Ciężkowianka Ciężkowice             3mecz (3-0-0) 10-4

            3:1w     2009    pp   

            4:1d      2018     Chłoń, Nowak, Tubek, sam

            3:2w     2019     Nowak, Adamowski, Szkotak

 

Kabel Kraków                             3mecze (1-2-0) 5-2

            1:1w     1998    Kubisztal

            3:0d      1999    2x Kubisztal Hajduk

            1:1d      2000    Hajduk

 

GKS Gromnik                                 3mecz (2-1-0)  11-4

           6:1d     2018d            2x Chłoń, Michoń, Minorczyk, Pawel Kiełbasa, Barwacz

           3:3w pp  2018          2x Nowak, sam

           2:0w    2019w           Nowak, Minorczy

 

Partyzant Radoszyce                  2mecz(1-0-1) 3-4

           2:1d       2014      2xSzatko

           1:3w      2015       Szatko

 

Granat Skarżysko Kamienna                  21mecz(0-0-2) 1-8

           0:5w      2014

           1:3d       2015      Biały

 

Wierna Małogoszcz                  2mecz(1-0-1) 2-3

           2:1d      2014       Ślęzak, Szkotak

           0:2w     2015

 

LKS Gnojnik                              2mecze (2-0-0) 7-0

            6:0d      2006    6x Gąsior

            1:0w     2007    Gąsior

 

LKS Ujście Gorlicki                      2mecze (2-0-0) 14-0

            4:0w     2008    2x Jasiak Kozioł Gąsior

            10:0d    2009    3x Czarnik 2x Kozioł 2x Gąsior 2x Płuciennik Kukuś

 

Zawada Nowy Sącz                        2mecze (2-0-0) 4-1

            3:1d      1993

            1:0d      1994

 

Sandecja Nowy Sącz                2mecz (0-0-2) 3-8 

            0:4w     1995

            3:4w     1999    Drwal Paw Musiał

 

Janina Libiąż                                2mecz (1-0-1) 5-3

            5:2d      2009    3x Gąsior Sołtys Płuciennik

            0:1w     2010

 

Skawa Wadowice                         2mecz (2-0-0) 11-0

            5:0d      2009    2xBrożek Piotr, Gąsior Jasiak Samboj

            6:0w     2010    5x Jasiak Czarnik

 

Turbacz Mszana Dolna                2mecz (2-0-0) 7-0

            6:0d     2013    3x Czarnik, 2xCabała, Jasiak

            1:0w    2014    Biały

 

Lotnik Kryspinów                        2mecz (1-0-1) 5-3

            4:1w     2010    2x Jasiak, Kucharzyk, Kaim D.

            1:2d      2011    Czarnik

 

Przeciszovia Przeciszów             2mecz (1-0-1) 4-2

            0:1w     2010

            4:1d      2011    Jasiak, Gleń, Bartkowski Ł., Kucharzyk

 

Ogniwo Piwniczna Zdrój             2mecz (1-0-1) 4-3

            0:1w     2011

            4:2d      2012    3x Jasiak, Czarnik

 

Podhale Nowy Targ                    2mecz(0-0-2) 3-7

            2:5d    2015     Jaworski, Maik

            1:2w    2016     Lubera

 

Sparta Kazimierza Wielka                  2mecz(1-0-1)  5-5

            5:3d    2015     2xSzatko, Barycza, Lubera, K.Wilk

            0:2w    2016

 

Cracovia II Kraków                     2mecz(0-1-1)  2-5

            2:2w   2015      Barycza, Lubera

            0:3d    2016    

 

Spartakus Daleszyce                    2mecz(1-0-1)  2-2

            1:2d   2015     Szatko

            1:0w   2016     Lubera

 

Wola Radłowska                    2mecz(2-0-0)  7-1

            4:0w   2018     Nowak, Szkotak, Szosta, Paweł Kiełbasa

            3:1d   2019     Tadel, Fryś, Tubek

 

LKS Smęgorzów                     1mecz (0-0-1) 2-3

            2:3w     2001    pp

 

Dunajec Mikołajowice              1mecz (1-0-0) 3-2

            3:2w     2002    pp

 

Tuchovia II Tuchów                       1mecz(1-0-0) 6-0

            6:0w    2015      2xLubera, Szkotak, Szatko, Maik, Mącior

 

Ikar Odporyszów                      1mecz (1-0-0) 3-1

            3:1w     2005    Kaim Kozioł Wójtowicz  pp

 

KS Radlna                                1mecz (1-0-0) 2-0

            2:0w     2005    Prędota Węc   pp

 

KS Koszyce Wielkie                      1mecz (1-0-0)  4-1

           4:1w     2017pp    2xChudyba, Cabała, Minorczyk

 

Unia Niedomice                             1mecz (1-0-0) 2-0

            2:0w     2000    Hajduk Mucha pp

 

Wisłoka Dębica                          1mecz (0-0-1) 0-2

            0:2d      2000    pp

 

Rzemieślnik Pilzno                    1mecz (0-0-1) 1-3

            1:3w     1999    Hajduk

 

Górnik Wieliczka                       1mecz (0-0-1) 1-2

            1:2w     1998    Hajduk

 

Radomyślanka Radomyśl Wielki    1mecz (0-0-1) 0-1

            0:1w     1998    

 

Chemik Pustków                          1mecz (0-0-1) 4-7

            4-7w     1998pp    2x Kubisztal Hajduk Jasiak R

 

Parkosz                                         1mecz (1-0-0) 2-1         

            2:1w     1998pp    Kozioł Wójtowicz 

 

Pogoria Pogórska Wola                 1mecz (1-0-0) 3-2

            3:2w     1998pp

 

Orzeł Lisia Góra                            1 mecz (1-0-0) 10-0      

            10:0w   1999pp    2x Kozioł 2x Hajduk Kazik Brożek Piotr, Brożek Paweł, Drwal Wójtowicz sam

 

Celpadria Kraków                          1mecz (0-0-1) 1-2

            1:2w     1994

 

Gościbia Słukowice                     1mecz (1-0-0) 2-1

            2:1d      1993

 

Start Nowy Sącz                           1mecz (0-1-0) 1-1

            1:1d      1993

 

Świniarsko                                    1mecz (0-0-1) 0-2

            0:2w     1993

 

GKS Drwinia II                              1mecz (0-0-1) 2-3

           2:3w      2013pp            Ł.Wilk, Cabała    pp  

 

Brzoza Brzezówka                       1mecz (1-0-0) 2-0

            2:0w     2011pp            2x Kroker

 

KS Świebodzin                            1mecz (1-0-0) 9-0

           9:0w     2013pp            3x Czarnik, 2xBezkosty, K.Barwacz, M.Szczerba, Cabała, Tarczoń

 

 

 

Poprzedni mecz (Seniorzy)

Sponsorzy

Facebook

stat4u