sobota, 27 czerwiec 2020 10:47

Wygrana Wolanii

Igloopol Dębica - Wolania Wola Rz. 1:2 (1:0)

Br.:  P.Nalepka 16 - P.Szosta 58, A.Nowak 85

W swoim kolejnym spotkaniu kontrolnym zawodnicy z Woli Rzędzińskiej pokonali w Dębicy tamtejszy Igloopol 2:1. Wynik meczu, w 16min. otworzyli gospodarze, a strzelcem gola był Przemysław Nalepka. Wolania, za odrabianie strat wzięła się w drugiej połowie, czego efektem były trafienia Piotra Szosty, po dośrodkowaniu Patryka Mroza oraz Artura Nowaka, po centrze Szymona Baradzieja.

Opublikowano w Wolania
czwartek, 25 czerwiec 2020 05:36

Sparing nr.3

Już w sobotę, 27 czerwca o godz. 11.00, zawodnicy z Woli Rzędzińskiej rozegrają kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikami naszego zespołu będzie ekipa Igloopolu Dębica. Nasz rywal na co dzień występuje w podkarpackiej IV lidze. Zawodnicy "Morsów"  miniony sezon, z dorobkiem 26 punktów, zakończyli na 9 miejscu w tabeli. Sobotnie spotkanie zostanie rozegrane w Dębicy na stadionie przy ul. Sportowej.

środa, 24 czerwiec 2020 20:30

Trzecioligowiec za mocny

Wolania Wola Rz. - Wisłoka Dębica 0:3 (0:0)

Br.: Łanucha 58k., Sojda 64, Lubera 90

Za piłkarzami Wolanii drugi mecz kontrolny tego lata. Podopieczni Tomasza Juszczyka, na sztucznym boisku w Woli Rzędzińskiej, musieli uznać wyższość wyżej notowanej ekipy z Dębicy. Wisłoka, po trafieniach Łanucha z rzutu karnego, Sojdy i Lubery pokonała nasz zespół 3:0.

wtorek, 23 czerwiec 2020 08:03

Sparing nr. 2

W drugim meczu kontrolnym zawodnicy Wolanii na własnym terenie podejmować będą ekipę Wisłoki Dębicy. Dębiczanie ubiegły, trzecioligowy sezon, jako beniaminek rozgrywek, z dorobkiem 27 punktów, zakończyli w środku ligowej stawki. W kadrze Wisłoki jest trzech graczy, którzy w przeszłości reprezentowali barwy naszego klubu - Tomasz Libera, Dominik Cabała oraz Damian Lubera. Na obecną chwilę, środowe spotkanie zaplanowane jest o godz. 18.00, na sztucznym boisku w Woli Rzędzińskiej. Istnieje jednak opcja, by przy korzystnej pogodzie, sparing został rozegrany na naturalnej płycie boiska Wolanii.

EDIT: Ostateczna decyzja. Spotkanie sparingowe zostanie rozegrane na sztucznym boisku w Woli Rzędzińskiej o godz 18.00.

Relacja LIVE - RegioWyniki.pl - Kliknij TUTAJ

sobota, 20 czerwiec 2020 09:15

Wysoka porażka

Metal Tarnów - Wolania Wola Rz. 5:1 (0:1, 2:0, 3:0)

Br.: T.Magdziarczyk 72, 81, 93, Gromadzki 44, Myjkowski 52 - Nowak 12

Zawodnicy z Woli Rzędzińskiej z pewnością nie tak wyobrażali sobie pierwszą grę kontrolną. Nasi gracze ulegli bowiem beniaminkowi IV ligi - ekipie Metalu Tarnów aż 5:1. Sobotnie spotkanie podzielone było na trzy 35-cio minutowe tercje i tylko w pierwszej części gry Wolania prezentowała poziom sprzed pandemii, spychając zespół gospodarzy do głębokiej defensywy. W dwóch pozostałych tercjach gra się wyrównała, jednak tylko zespół Metalu strzelał gole.

Tomasz Juszczyk po sparingu:
" Pierwszy mecz kontrolny za nami i na dzień dobry musimy zobaczyć ile pracy przed nami, a co najważniejsze musimy jak najszybciej zapominać o poprzednim sezonie, ponieważ w piłce co wczoraj to już nieważne. Co do samych wydarzeń na boisku to pierwsza część to nasza bezwzględna dominacja z wieloma niewykorzystanymi sytuacjami. Niestety pozostałe dwie tercje były przeciwieństwem pierwszych 35-ciu minut gry. Spowodowane było to słabą organizacją w defensywie. "
piątek, 19 czerwiec 2020 12:28

Sparing nr. 1

Już w najbliższą sobotę zawodnicy Wolanii, po przewie związanej koronawirusem, rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie ekipa Metalu Tarnów. Popularne "Gawrony" to beniaminek IV ligi, który w cuglach wygrał tarnowską Okręgówkę nie odnotowując przy tym ani jednej porażki. Sobotni sparing zostanie rozegrany o godz. 10.00 w Tarnowie na stadionie  przy ul. Warsztatowej.
poniedziałek, 08 czerwiec 2020 06:17

Plan sparingów

Znamy już sparingpartnerów, którzy sprawdzą formę zespół z Woli Rzędzińskiej w okresie przygotowawczym do nowego sezonu. Podopieczni Tomasza Juszczyka spotkania kontrolne rozpoczną od meczu z beniaminkiem IV ligi – Metalem Tarnów. Spotkanie to rozegrane będzie 20 czerwca o godz. 17.00, na boisku przy ul. Warsztatowej w Tarnowie. Następnie Wolania będzie rywalizowała z Wisłoką Dębica, Igloopolem Dębica, AKS-em 1947 Busko Zdrój, Tuchovią Tuchów, Czarnymi Jasło, Okocimskim Brzesko, Glinikiem Gorlice oraz Radłovią Radłów.

Poniżej przedstawiamy plan gier zespołu Wolanii (jeśli chodzi o miejsca oraz godziny spotkań to będą one podawane na bieżąco):